1

Zapraszamy do współpracy

Polski Portal Osteoporozy (PPO) został powołany przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii (PTOA) przy współpracy z Zakładem Chorób Kości i Stawów, UJ Coll. Med. w 2003 r. Celem PPO jest upowszechnianie wiedzy i informacji o osteoporozie i innych chorobach kości i stawów dla lekarzy i pacjentów oraz osób zainteresowanych.

Działalność PPO oparta jest na statucie PTOA. Jest przedsięwzięciem społecznym, nie komercyjnym. PPO gromadzi w formie elektronicznej dane naukowe i popularnonaukowe i udostępnia je na swoich stronach. Obecnie dysponujemy biblioteką kilku tysięcy artykułów krajowych i zagranicznych w formie elektronicznej. Biblioteka zawiera streszczenia zjazdów osteoporozy PTOA i PFO oraz ich dokumentację fotograficzną od 1994 roku. Wszystkie materiały dostępne są bezpłatnie on-line. Dział dla lekarzy wymaga odrębnego logowania zgodnie z Prawem Farmaceutycznym. Lekarze otrzymują elektroniczny biuletyn zawierający bieżące informacje z kraju i zagranicy. Obecnie liczba stałych użytkowników wynosi 6 000, zaś liczba odsłon wynosi ok 250 000 miesięcznie.

SPECYFIKACJA (ważna do 31.12.2021)

1. Oficjalny Sponsor Portalu
PPO umieszcza logo Sponsora z adnotacją „Sponsor portalu” na głównej stronie. Zapewniamy podłączenie linku podanego przez Sponsora. Przewidujemy odrębne linki dla pacjentów i dla lekarzy.

2. Pakiet reklamy graficznej
PPO proponuje zamieszczenie reklam leków zgodnie z Prawem farmaceutycznym.

3. Mailing elektroniczny
Co 2-3 miesiące Redakcja Portalu wysyła E-biuletyn do ok. 6000 lekarzy, który zawiera treści merytoryczne, do których może być zostać dołączony tekst sponsorowany. E-biuletyny są dostępne na portalu.

4. Artykuły sponsorowane
Zachęcamy do nadsyłania oryginalnych polskich artykułów naukowych lub przedruków z literatury zagranicznej na interesujący Państwa temat. Artykuły będą umieszczone na naszym stronach w formacie PDF.

Oczekując na owocną współpracę pozostaję z szacunkiem,
Przewodniczący Rady Naukowej
Prof. dr hab. med. Edward Czerwiński