Dla lekarzy

KONTROWERSJE W OSTEOPOROZIE 19-20.10.2022

Na tę Konferencję zarejestrowało się aż 817 lekarzy.

Celem Konferencji była próba znalezienia odpowiedzi na nierozwiązane problemy w leczeniu osteoporozy. Formułą odbiegała od dotychczas praktykowanych. Po każdym 20 min. wykładzie następowała 15 min. dyskusja Wykłady przedstawili (wg kolejności w programie) prof. P.Głuszko,  E. Marcinowska-Suchowierska, J.Przedlacki, M. Rell-Bakalarska,  E. Sewerynek, E.Czerwiński, E.Franek, T. Blicharski i P. Leszczyński. Dyskusję prowadzono w oparciu o pytania uczestników  na czasie. Pytań było wyjątkowo dużo, wykładowcy udzieli odpowiedzi na 50 z nich.

Ze strony uczestników napłynęły liczne, pozytywne opinie, które świadczą o wysokim poziomie spotkania. Do gustu przypadła również uczestnikom forma spotkania – wykłady przeplatane dyskusjami oraz odpowiednim czasem na pytania i odpowiedzi udzielone przez Państwa podczas konferencji. 

Dr K. HS. napisała: „Świetna konferencja, praktyczna, można było zadawać pytania i nie było „głupich pytań”. Dużo czasu na dyskusję po wykładach, cierpliwość wykładowców w odpowiedziach- to bardzo cenne elementy. Dziękuje Panu prof. Czerwińskiemu za pomysł i całej ekipie za przygotowanie.”

Następna Konferencja odbędzie się 18-19.10.2024 (tak 2024)

Udostępnij lub wydrukuj tę stronę: