REGULAMIN POLSKIEGO PORTALU OSTEOPOROZY

§1. Działalność Polskiego Portalu Osteoporozy oparta jest na statucie Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii, siedziba: 31-501 Kraków, ul. Kopernika 32, e-mail: kontakt@osteoporoza.pl,  KRS: 0000146060, NIP: 6751247247, REGON: 357522489.

§2.Celem PPO jest upowszechnianie wiedzy i informacji o osteoporozie i innych chorobach kości i stawów dla lekarzy i pacjentów oraz osób zainteresowanych.

§3. Materiały udostępnione na stronie mogą być wykorzystane wyłącznie do użytku prywatnego. Kopiowanie, przetwarzanie, udostępnianie ich innym osobom bez zgody administratora Portalu jest zabronione.

§4. Administrator zastrzega sobie prawo usuwania wszelkich informacji, które kolidują lub mogą powodować przekroczenie prawa, moralności, etyki oraz powodują lub mogą spowodować naruszenie dobra innych osób lub instytucji.

§5 Portal wysyła informacje do osób, które na to wyraziły zgodę

§6. Za dane informacje umieszczone na stronach portalu wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

§7. Dane o metodach leczniczych zawarte w portalu nie są poradą lekarską. Administrator Portalu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne skutki postowania jakichkolwiek informacji w zakresie zdrowia.

§8. Administrator Portalu zastrzega sobie prawo do zaprzestania udostępniania serwisu bezpłatnych kont bez podania przyczyn po uprzednim poinformowaniu użytkowników o podjęciu takiej decyzji.

§9 Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, „RODO”)

§10. Administrator Portalu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na PPO.

Przewodniczący Zarządu
Polskiego Towarzystwa Osteoatrologii
Prof. dr med. Edward Czerwiński

Udostępnij lub wydrukuj tę stronę:


Wiadomości portalu

Zostaw swój adres, aby otrzymywać informacje o osteoporozie i innych problemach zdrowotnych.

Akceptuję Informację o przetwarzaniu danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii.