O nas

Polski Portal Osteoporozy (PPO) został powołany przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii (PTOA) przy współpracy z Zakładem Chorób Kości i Stawów, UJ Coll. Med. w 2003 r. Celem PPO jest upowszechnianie wiedzy i informacji o osteoporozie i innych chorobach kości i stawów dla lekarzy i pacjentów oraz osób zainteresowanych. 

Działalność PPO oparta jest na statucie PTOA. Jest przedsięwzięciem społecznym, nie komercyjnym. PPO gromadzi w formie elektronicznej dane naukowe i popularnonaukowe i udostępnia je na swoich stronach. Obecnie dysponujemy biblioteką kilku tysięcy artykułów krajowych i zagranicznych w formie elektronicznej. Biblioteka zawiera streszczenia zjazdów osteoporozy PTOA i PFO oraz ich dokumentację fotograficzną od 1994 roku. Wszystkie materiały dostępne są bezpłatnie on-line.

PPO podejmuje działalność szkoleniową poprzez własne wydawnictwa w formie elektronicznej jak i stałe kursy. Zainteresowani otrzymują elektroniczny biuletyn zawierający bieżące informacje z kraju i zagranicy. Interakcyjne szkolenia zapewnią kluby dyskusyjne, pytania do ekspertów. Oferujemy również promocję zainteresowanym firmom farmaceutycznym i producentom sprzętu medycznego. 

Obecnie liczba stałych użytkowników wynosi 6 018, zaś liczba odsłon wynosi 253 715 miesięcznie. 

Zespół portalu:

Przewodniczący Rady Naukowej – Prof. dr med. Edward Czerwiński
Portal manager: mgr Maja Warzecha, Klinika Rehabilitacji, IF, WNZ, Uniwersytet Jagielloński- Collegium Medicum

Zespół redakcyjny:
Dr n. o zdr. Jarosław Amarowicz
Mgr Małgorzata Berwecka

Kontakt

kontakt@osteoporoza.pl

Adres do korespondencji

Polski Portal Osteoporozy
Kopernika 32
31-501 Kraków

 

Udostępnij lub wydrukuj tę stronę:


Wiadomości portalu

Zostaw swój adres, aby otrzymywać informacje o osteoporozie i innych problemach zdrowotnych.

Akceptuję Informację o przetwarzaniu danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii.