Dla lekarzy

4 Międzynarodowa Konferencja „Witamina D – Minimum, Maximum, Optimum”- objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii

 Z przyjemnością informujemy, że już w październiku w Warszawie odbędzie się „4 Międzynarodowa Konferencja Witamina D…” . Podobnie jak w roku ubiegłym spotkanie odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii. 

Konferencja „Witamina D – minimum, maximum, optimum” już po raz czwarty odbywa się pod patronatem EVIDAS (European Vitamin D Association) w Warszawie. W świetle coraz liczniejszych publikacji poddających w wątpliwość plejotropowe działanie witaminy D idea konferencji szczególnie zyskuje na znaczeniu. Potwierdzenie uczestnictwa przez licznych specjalistów zajmujących się witaminą D stwarza unikalną szansę wymiany wiedzy w ramach platformy doświadczeń jaką stała się cykliczna konferencja „Witamina D – minimum…”.

Tegoroczne obrady odbywają się w Centrum Konferencyjnym Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie w dniach 11-12.10.2019. Patronat naukowy nad konferecją objął Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Organizatorzy zachęcają do czynnego udziału w konferencji poprzez zgłaszanie abstraktów do dnia 31.08.2019

Więcej informacji oraz rejestracja pod adresem www.Udostępnij lub wydrukuj tę stronę:

Wiadomości portalu

Zostaw swój adres, aby otrzymywać informacje o osteoporozie i innych problemach zdrowotnych.

Akceptuję Informację o przetwarzaniu danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii.