Dla lekarzy

VII Środkowo Europejski Kongres Osteoporozy i Osteoartrozy – 27-27.09.2019 – rejestracja otwarta!

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na tradycyjne spotkanie naukowe w Krakowie, poświęcone tematyce osteoporozy, osteaoartrozy i sarkopenii. Wśród naukowców, którzy wygłoszą swoje wykłady znaleźli się mi.in. Prof. C. Cooper (Prezydent International Osteoporosis Foundation) oraz J.A. Kanis (poprzedni prezydent IOF). 

Spotkania naukowe organizowane w Krakowie przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii mają ponad 20 letnią tradycję. Od 2015 roku do grona organizatorów dołączyła Europejska Fundacja Osteoporozy i Chorób Mięśniowo-Szkieletowych. Wysoki poziom naukowy spotkań pozwalają zachować zaproszeni Wykładowcy (specjaliści w swoich dziedzinach na świecie) oraz wybrani z grona zgłoszeń na konferencję Uczestnicy. Wszystkie otrzymane zgłoszenia czynnego udziału w konferencji podlegają ocenie przez 2 niezależnych członków Komitetu Naukowego. W roku 2015, w trakcie VI Środkowo Eurpejskiego Kongresu zaowocowało to 58 wykładami plenarnymi (8 wykładów wybranych ze zgłoszeń) oraz sesją plakatową złożoną z 44 doniesień. 

Wśród zaproszonych wykładowców zagranicznych znaleźli się profesorowie C. Cooper (Wielka Brytania) oraz J.A. Kanis (Wielka Brytania), zaliczani w latach 2016-2017 do prestiżowego 1% najczęściej cytowanych autorów w swoich dziedzinach. Ponadto wśród wykładowców znaleźli się J-Y. Reginster (Prezydent European Society for Clinical and Economic Aspects of Osteoporosis and Osteoarthritis, Belgia), D. Hans (jeden z twórców metody i algorytmu Trabecular Bone Score, Szwajcaria), S. Papapoulos (Holandia) oraz H. Resch (Austria). 

W 2019 Kongres odbędzie się w nowej lokalizacji blisko centrum miasta – Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskigo w Auli Średniej (ul. Krupnicza 33) – strona www.  

Uczestnicy w trakcie całego Kongresu będą mieć dostęp do tłumaczeń symultanicznych a także przysługiwać im będę za udział punkty edukacyjne. 

Rejestracja dostępna jest pod adresem tutaj. Zachęcamy do rejestrowania się po niższej cenie do 31.05.2019. 

Jednocześnie zapraszamy na stronę internetową gdzie będą umieszczone informacje odnośnie naukowej części spotkania. 
Więcej informacji wkrótce. 


Udostępnij lub wydrukuj tę stronę:

Wiadomości portalu

Zostaw swój adres, aby otrzymywać informacje o osteoporozie i innych problemach zdrowotnych.

Akceptuję Informację o przetwarzaniu danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii.