Dla lekarzy

WCO-IOF-ESCEO 2020 – zmiana formy Kongresu!

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną w Hiszpanii, Organizatorzy Swiatowego Kongresu Osteoporozy i Osteoartrozy, podjęli decyzję o zmianie charakteru wydarzenia na zdalny.

Organizatorzy WCO-IOF-ESCEO zdecydowali się na zmianę formy Kongresu na wersję wirtualną w związku z kolejnymi decyzjami rządu hiszpańskiego wynikającymi z toczącej się epidemii COVID-19. 

Kongres będzie miał charakter wykładów prowadzonych „na żywo” zgodnie z programem sesji (wykłady plenarne oraz Spotkania z Ekspertem) prowadzonych przez wyznaczonych Prowadzącących. Uczestnicy sesji będą mieć możliwość zadawania pytań. Pozostałe doniesienia naukowe przedstawione zostaną w formie nagranych wcześniej wystąpień  – zarówno w zakresie wyselekcjonowanych donsiesień ustnych, sponsorowanych i niesponsorowanych sympozjów a także sesji plakatowych. Nagrane spotkania będą dostępne dla zarejestrowanych uczestników Kongresu przez okres 3 miesięcy od jego otwarcia. 

Szczegóły odnośnie organizacji spotkania zostaną dostarczone bezpośrednio zarejestrowanym uczestnikom Kongresu.

Więcej szczegółów na stronie www: https://mailing.humacom.com/t/ViewEmail/i/EDF84C7652201CC32540EF23F30FEDED/30058E3CC1850932025DA65DC0D0F53A

 

Udostępnij lub wydrukuj tę stronę:

Wiadomości portalu

Zostaw swój adres, aby otrzymywać informacje o osteoporozie i innych problemach zdrowotnych.

Akceptuję Informację o przetwarzaniu danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii.